Υποψήφιοι ΠΔΣΟ για τη ΣτΑ - Π.Δ.Σ.Ο

Υποψήφιοι ΠΔΣΟ για τη ΣτΑ

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ (ΣτΑ)

1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ) (με απόλυτη αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ ) ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
  4. ΑΝΤΩΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΒΑΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
  9. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  10. ΒΟΛΟΝΑΣΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΚΟΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΕΓΑ
  11. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ
  12. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  13. ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  15. ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΕΝΤΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  18. ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
  22. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΔΡΙΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  25. ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  26. ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  27. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΘΕΜΕΛΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  29. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  30. ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  33. ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  34. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  35. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  36. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  37. ΚΑΤΣΩΡΑ ΧΑΙΔΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΚΙΤΣΑΝΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  39. ΚΟΙΝΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΚΟΛΙΟΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  41. ΚΟΤΡΟΖΙΝΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΟΡΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  42. ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  43. ΚΟΤΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  44. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  45. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  46. ΚΟΥΦΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  47. ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  48. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  49. ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  50. ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ
  51. ΜΑΛΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  52. ΜΑΝΙΑΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  53. ΜΑΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  54. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  55. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  56. ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  57. ΜΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ
  58. ΜΟΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  59. ΜΟΥΖΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  60. ΜΠΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  61. ΜΠΟΥΓΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  62. ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  63. ΞΥΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  64. ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  65. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  66. ΠΑΝΙΕΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  67. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  68. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  69. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  70. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΡΥΠΙΔΗ
  71. ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  72. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
  73. ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  74. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  75. ΡΟΥΜΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  76. ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  77. ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  78. ΣΙΩΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  79. ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  80. ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  81. ΣΟΥΦΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  82. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  83. ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  84. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  85. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  86. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  87. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ (ΑΓΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  88. ΤΑΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  89. ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  90. ΤΟΥΡΑΛΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  91. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  92. ΤΡΙΧΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  93. ΤΣΑΠΑΡΙΑΝ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΚΡΙΚΟΡ
  94. ΤΣΑΡΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  95. ΤΣΟΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  96. ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  97. ΤΣΩΝΟΣ ΔΑΥΙΔ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  98. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  99. ΦΡΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  100. ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) (με απόλυτη αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΓΑΪΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΟΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΑΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΖΟΥΜΠΑΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΙΖΔΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  12. ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΟΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) ΤΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗ
  14. ΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  17. ΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  18. ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΦΑΚΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) (με απόλυτη αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
  2. ΑΔΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
  5. ΑΥΓΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  6. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  7. ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ)
  8. ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ (Π.Ε. ΣΑΜΟΥ)
  9. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  10. ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
  11. ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  12. ΓΚΟΓΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  13. ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Π.Ε. ΑΡΤΑΣ)
  14. ΔΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
  15. ΔΟΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ)
  16. ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
  17. ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
  18. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
  19. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  20. ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  21. ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  22. ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ)
  23. ΚΟΛΟΒΟΣ  ΒΑΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (Π.Ε. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
  24. ΚΟΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
  25. ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΣΕΡΡΩΝ)
  26. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  27. ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Π.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
  28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ)
  29. ΚΩΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  30. ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
  31. ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  32. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΠΑΝΟΥ (Π.Ε. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
  33. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
  34. ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  35. ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
  36. ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  37. ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  38. ΜΟΣΚΟΦΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΚΛΕΙΩ) ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (Π.Ε. ΣΕΡΡΩΝ)
  39. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ)
  40. ΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Π.Ε. ΗΛΕΙΑΣ)
  41. ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ)
  42. ΜΠΟΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  43. ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
  44. ΠΑΛΥΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
  45. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Π.Ε. ΛΑΣΙΘΙΟΥ)
  46. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)
  47. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
  48. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  49. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  50. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  51. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  52. ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ)
  53. ΠΕΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  54. ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ)
  55. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
  56. ΠΟΥΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
  57. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
  58. ΡΕΝΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  59. ΡΗΓΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
  60. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑ (Π.Ε. ΚΙΛΚΙΣ)
  61. ΣΑΞΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ (Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
  62. ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ (Π.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ)
  63. ΣΟΥΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ)
  64. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ)
  65. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ)
  66. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
  67. ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  68. ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΗΛΕΙΑΣ)
  69. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  70. ΤΣΑΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
  71. ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
  72. ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
  73. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ)
  74. ΤΣΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Π.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
  75. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ)
  76. ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  77. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ (Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  78. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  79. ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ (Π.Ε. ΧΙΟΥ)
  80. ΨΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)

All rights Reserved – Copyright 2023 pasko-s.gr