Υποψήφιοι Τοπικών Διοικήσεων ΠΔΣΟ - Π.Δ.Σ.Ο

Υποψήφιοι Τοπικών Διοικήσεων ΠΔΣΟ

ΑΝΑΚΗΡΥΞH ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ  YΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 10ης ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023  ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΟΕΕ

H Κεντρική Διοίκηση (Κ.Δ.) του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας (Ο.Ε.Ε.) στη Ν/100 συνεδρίασή της, την Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023, έχοντας   υπόψη το άρθρο 11 του  ΠΔ 225/1986 ανακηρύσσει τους μεμονωμένους και συνδυασμούς των υποψηφίων για τις Τοπικές Διοικήσεις των Περιφερειακών Τμημάτων ως παρακάτω:

1ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ) 

1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΡΙΤΩΝΑ

4.ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΑΜΟΥΤ ΜΕΡΤ ΤΟΥ ΧΑΣΑΝ

6. ΜΠΟΥΡΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΠΙΛΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΣΑΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

9.ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΣΕΦΤΖΑΝ ΤΟΥ ΧΑΛΗΛ

10.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
  2. ΜΟΣΚΟΦΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ( ΚΛΕΙΩ) ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  3. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ
  4. ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
  10. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1. ΑΓΑΪΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΙΑΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΛΑΤΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΣΤΑΜΟΥΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΟΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1. ΔΟΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2.  ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

3.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.  ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ

 5.  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

7.  ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8.  ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9.  ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

10. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ

10.ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1. ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

3. ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΡΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

6. ΜΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

7. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10.ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο.)

1.  ΒΑΪΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3.  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.  ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ

5.  ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6.  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7.  ΜΠΟΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

8.  ΦΑΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

9.  ΦΙΚΑ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΧΑΡΤΑΛΑΜΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

2. ΚΑΛΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

3. ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΜΕΛΙΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

5. ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6. ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΡΕΝΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΧΑΪΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 

9ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΠΔΣΟ)

1.  ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.  ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3.  ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

4.  ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.  ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

6.  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΖΗΤΡΟΥ

8.  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.  ΠΗΛΙΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΣΟΥΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

10ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο)

1.  ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.  ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

4.ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.ΜΠΛΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

8.  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

9.  ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο.)

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΒΙΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.  ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6.  ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 

7.  ΠΑΛΥΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8.  ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ

9.  ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

14ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο.)

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΑΔΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΜΑΥΡΟΥΠΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

15o ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο.) ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΙ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1. ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
  5. ΚΛΑΔΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
  8. ΝΤΕΡΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΤΣΑΦΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

16ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Π.Δ.Σ.Ο.) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

  1. ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΠΑΝΟΥ
  4. ΜΑΜΦΡΕΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΟΣΧΑΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

All rights Reserved – Copyright 2023 pasko-s.gr